مدیا استیت

تماسها و مشتریان خود را با ما افزایش دهید!

– برگزاری جلسه مشاوره و شناسایی نیازهای شما
– بررسی بازار شامل: تجزیه و تحلیل وضعیت کسب و کار شما، بررسی جایگاه برند و محصولاتتان در بین مخاطبین هدف، شناسایی و آنالیز رقبا و فعالیتهای بازاریابی دیجیتالی‌شان و بررسی SWOT
– شناخت و تعریف مخاطبان هدف
– تعیین و تنظیم اهداف
– تدوین استراتژی
– طراحی و برنامه‌ریزی استفاده اثربخش از ابزارهای راهبردی (رسانه‌ها) دیجیتال مارکتینگ
– تدوین بودجه
– اجرا
– تنظیم گزارش ماهیانه از آنالیز نتایج و روند اجرایی پروژه

با فعالیت ما آشنا شوید

هدف اصلی ما، فروش بیشتر شماست.

طراحی و اجرای کمپین یکپارچه بازاریابی

در دنیای امروز رسیدن به مشتری هدف شما سخت شده است. بعضی از افراد در شبکه های اجتماعی هستند، برخی در حال کار با ایمیل، بعضی در حال جستجوی سایتها و بعضی را تنها از طریق مجلات و روزنامه ها می توان پیدا کرد…

برنامه ریزی و اجرای تبلیغات کلیکی و نمایشی

تبلیغات اینترنتی صرفاً چند بنر تصویری و یا متن تبلیغاتی نیست. برای نتیجه گرفتن از تبلیغات اینترنتی باید طبق اصول روانشناسی فروش و رفتار شناسی مشتریان قدم برداشت. در واقع کاربران باید از طریق تبلیغات به یک صفحه خاص بروند و کاری را کنند که ما می خواهیم! اما معمولاً به دلیل نداشتن دانش تخصصی تبلیغات اینترنتی مشتریان را به صفحه اصلی سایت هدایت می کنند.

ایده پردازی و ساخت تیزر تبلیغاتی

ویدئوهای تبلیغاتی در تلویزیون، سینما و شبکه نمایش خانگی، کمتر از یک دقیقه و معمولاً حدود ۳۰ الی ۶۰ ثانیه پخش می شود. بنابراین چنین ویدئوهایی نیاز به تفکر بازاریابی و روانشناسی عمیق و حرفه ای دارد، همچنین باید از عوامل تولید مانند کارگردان هنری، بازیگر، تدوینگر حرفه ای، صدابردار و غیره استفاده شود. تا در نهایت برند شما به بهترین شکل ممکن در ذهن مخاطب نقش ببندد.

آماده برای همکاری هستید؟

افزایش ترافیک وب سایت شما!

لطفا سیاست حفظ حریم خصوصی ما را بررسی کنید تا نحوه مدیریت و محافظت از اطلاعاتتان را بررسی کنید.

با تجربه و حرفه ای در طول مسیر در کنار شما هستیم

 

بعد از ایجاد یک وب سایت ایده‌آل و برنامه‌ریزی برای بهینه‌سازی موتورهای جستجو گام بعدی در بازاریابی دیجیتال حضور فعال و هدفمند در رسانه‌های اجتماعی با استفاده از یک کمپین راهبردی بازاریابی و تبلیغات می‌باشد. بازاریابی رسانه‌های اجتماعی یک نوع بازاریابی اینترنتی و یک روش قدرتمند برای جذب مشتریان مورد نظر است که شامل ایجاد و به اشتراک‌گذاری محتوا در رسانه‌های اجتماعی برای دستیابی به اهداف کمپین بازاریابی است. مشتریان شما از طریق رسانه‌های اجتماعی در حال تعامل با برندها هستند و اگر شما از طریق این رسانه ها مثل Telegram,Instagram,Facebook,Youtube,Linkedin و … به طور مستقیم با مخاطب خود صحبت نکنید فرصت فوق‌العاده‌ای را از دست داده‌اید. در ایران رسانه‌های اجتماعی Telegram و Instagram بیش از سایر رسانه‌ها مورد اقبال عمومی است به طوریکه طبق آخرین آمار سال 1396، 40 تا 45 میلیون کاربر در Telegram و 30 تا 35 میلیون کاربر در Instagram حضور دارند. بخش SMM گروه مبلغان شما را یاری می‌کند تا با ایجاد یک کمپین راهبردی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی به اهدافی مثل یافتن مشتریان جدید، حفظ مشتریان فعلی، افزایش ترافیک سایت، افزایش سطح فروش و اعتبار نام تجاری از طریق معرفی و تبلیغات خدمات و محصولات، دست یابید.

خدمات بخش SMM مبلغان
1- تحلیل رقبا
2- تدوین و تنظیم کمپین هدفمند بازاریابی و تبلیغات
3- طراحی و ساخت و راه‌اندازی صفحات شبکه‌های اجتماعی
4- تولید و به روزرسانی محتوای خلاق و جذاب
5- مدیریت صفحات شبکه‌های اجتماعی
6- راه‌اندازی سیستم اتوماسیون برای جذب فالورها
7- مدیریت پاسخگویی به کامنت‌ها
8- طراحی و اجرای انواع کمپین‌های مناسبتی
9- آنالیز محتوا

ایده های جدید

تحلیل رقبا

بررسی نتایج

بازاریابی حرفه ای محتوا

گام آخر برای به نتیجه رساندن سه گام قبلی بازاریابی محتواست که یک رویکرد استراتژیک و یک فرایند بلندمدت است.
بازاریابی محتوا هنر برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه و بالفعل است و یک تکنیک ترغیبی برای فروش است که بر تولید و توزیع محتوای با ارزش تمرکز دارد. اتاق خلاقیت و فکر مبلغان محتوا در فضای دیجیتال را به روشهای متنوعی تولید و توزیع می‌کند که شامل :
1- محتوا برای شبکه‌های اجتماعی
2- بازاریابی ویدیویی
3- اینفوگرافیک
4- بازاریابی از طریق ایمیل
5- تبلیغات آنلاین
6- کتابهای تصویری الکترونیک
7- روابط عمومی
8- نرم‌افزارهای موبایل
9- بازاریابی از طریق موبایل
10- عکاسی تبلیغاتی
و …

یکی از اصلی‌ترین شیوه‌های خرید مردم، خرید در فضای آنلاین (مجازی یا الکترونیک) است، فضایی که امروز بیشتر وقتشان را صرف آن می‌کنند. علم بازاریابی همواره به ارتباط با مخاطبان در بهترین مکان و زمان تاکید دارد پس جایی که مردم بیشتر وقتشان را صرف آن می‌کنند، بهترین جای ملاقات شما با آنهاست. دیجیتال مارکتینگ به تمام تلاشهای بازاریابی و تبلیغات که از مجاری‌ دیجیتال مانند وب‌سایتها، موتورهای جستجو، رسانه‌های اجتماعی، ایمیل، برنامه‌های موبایل و … استفاده می‌کند، گفته می‌شود. گروه مبلغان از 15 سال پیش با تاسیس دو وب سایت یلوپیج ایران و تجارت الکترونیک ایران جزو پیشتازان در دنیای دیجیتال بوده است.


بخش دیجیتال مارکتینگ (مراحل و چگونگی ارایه خدمات)
– برگزاری جلسه مشاوره و شناسایی نیازهای شما
– بررسی بازار شامل: تجزیه و تحلیل وضعیت کسب و کار شما، بررسی جایگاه برند و محصولاتتان در بین مخاطبین هدف، شناسایی و آنالیز رقبا و فعالیتهای بازاریابی دیجیتالی‌شان و بررسی SWOT
– شناخت و تعریف مخاطبان هدف
– تعیین و تنظیم اهداف
– تدوین استراتژی
– طراحی و برنامه‌ریزی استفاده اثربخش از ابزارهای راهبردی (رسانه‌ها) دیجیتال مارکتینگ
– تدوین بودجه
– اجرا
– تنظیم گزارش ماهیانه از آنالیز نتایج و روند اجرایی پروژه

آیا مایلید با ما همکاری کنید ؟